Захоплення агрофірми на Херсонщині: псевдодиректор Василиха блокує розгляд справи в суді та Міністерстві юстиції

Захоплення агрофірми на Херсонщині: псевдодиректор Василиха блокує розгляд справи в суді та Міністерстві юстиції
141628 ПЕРЕГЛЯДІВ

З партнерів – у рейдери: на Херсонщині столичний бізнесмен «віджимає» успішну компанію у її засновника й свого колишнього товариша. Валентин Василиха «заднім числом» оголосив себе єдиним директором ТОВ «Агрофірма-Додола», а реєстратор Лихенко переоформив підприємство. Чи вдасться законному власнику повернути собі бізнес, та на чиєму боці Мін’юст? Розслідувала Марія Гураль.

Підставою для сумнівних дій реєстратора став підроблений паном Василихою протокол зборів підприємства.

«Він сфальсифікував один документ, протокол. Нібито він запрошував колегу на загальні збори. А насправді – не запрошував. Провів ці збори, вся країна знає цю історію, і реєстратор провів дію з призначення нового директора. Потім він зрозумів, що неправильно зробив – він скасував цю дію в той же день», – розповідає голова підприємства СТОВ «Берегиня» Віктор Деркач.

Dodola8
Василиха "заднім числом" призначив себе директором

Водночас Василь Штендера 27 серпня звертається до Міністерства юстиції України зі скаргою, яку реєструють лише 4 вересня, в той час, коли заяву пана Василя приймають одразу наступного дня після подання.

Dodola3
Скарга пана Штендери до Мін'юсту Фото: скріншот

Понад те, у відомстві Малюськи чомусь не лише затягнули із реєстрацією скарги Василя Штендери та спустили на гальмах її розгляд, а й видали наказ, яким частково задовольнили вимоги псевдодиректора.

Dodola9
У Мін'юсті частково задовольнили скаргу пана Василихи Фото: скріншот

Керівник громадської спілки «Асоціація фермерів та приватних землевласників у Бериславському районі Херсонської області» Олександр Гордієнко підозрює: скаргу Василихи розглянули першою через наявність певних домовленостей у комітеті.

Окрім цього паралельно Валентин Василиха звернувся й до суду, щоб анулювати дії реєстратора, і це не просто так.

«Вони подають в суд позовну заяву на дії реєстратора Лихенка. З якою метою? Щоб, коли почнеться суд і прийме це рішення, розгляд питання щодо дій реєстратора заблокувати в комісії протидії рейдерству при Мін’юсті», – впевнений законний засновник ТОВ «Агрофірма-Додола» Василь Штендера.

Shtendera
Василь Штендера Фото: СтопКор

Тепер Василиха затягує розгляд справи й у суді, не з'являючись на засідання. Таким чином він не лише блокує розгляд скарги Василя Штендери, а й ставить під загрозу роботу всього підприємства. Адже через такі дії підприємство може залишитись і без пайовиків, довіру яких Штендера завойовував довгою та плідною співпрацею.

stopcor.org

Теги: Мін'юст,Василь Штендера,Валентин Василиха, рейдерство,ТОВ «Агрофірма-Додола»,Міністерство юстиції України,чорні реєстратори

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео