Леонід Кравчук назвав дату введення амністії для учасників війни на Донбасі

Леонід Кравчук назвав дату введення амністії для учасників війни на Донбасі
130119 ПЕРЕГЛЯДІВ

Депутати можуть ухвалити закон про амністію учасників війни на Донбасі після проведення виборів на цих територіях. Голосування має відбутися за українським законодавством.

В нормах закону врахують особливості регіону та світовий досвід у таких проблемних питаннях. Про це 9 листопада повідомив Леонід Кравчук, керівник української делегації в Тристоронньої контактної групи.

У разі створення місцевої влади на непідконтрольної території парламент ухвалить закон про амністію. До виборів її введення чиновник назвав нереальним. Кравчук допустив можливість створення спеціальних комісій з участю місцевої влади Донбасу.

Судова інстанція має довести вину конкретної людини. Кравчук додав, що невинні люди не повинні постраждати. Це питання варто взяти під контроль та уважно відслідковувати. 

Раніше ASPI news повідомляло, що в уряді закликали українських громадян не боятися амністії для російських бойовиків після звільнення Донбасу. Також чиновники розповіли, як після деокупації окупованих територій проведуть амністію.

aspi.com.ua

Теги: Леонід Кравчук,амністія,Донбас,учасники бойових дій

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео