Проти сотні чиновників «Укрзалізниці» почнуть розслідування через 200 млн гривень збитків

Проти сотні чиновників «Укрзалізниці» почнуть розслідування через 200 млн гривень збитків
121912 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Укрзалізниця» притягне 110 посадовців до дисциплінарної та адміністративної відповідальності через 203 млн гривень збитків, завданих у 2018-2020 роки. Усю інформацію про порушення передали правоохоронцям.

«Управління економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» виявило факти, що можуть свідчити про кримінальні правопорушення посадових та службових осіб компанії, внаслідок дій яких компанії з 2018-2020 роки завдано збитків на понад 203 млн грн. Інформація про виявлені правопорушення передана правоохоронним органам для проведення досудового розслідування діяльності посадових та службових осіб АТ «Укрзалізниця», дії яких спричинили багатомільйонні збитки», – заявили у залізничній компанії.

В «УЗ» додали, що нове керівництво хоче викорінити корупцію, зловживання та крадіжки на залізниці, тому посилює контроль за використанням коштів і взаємодію з правоохоронцями.

Улітку СБУ викрила злочинну схему на «Укрзалізниці» майже на 60 мільйонів гривень. Її організували посадовці структурних підрозділів «УЗ» та колишні керівники Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу.

А у 2018 році злодії завдали «Укрзалізниці» збитків на майже півсотні мільйонів.

Раніше в “УЗ” підрахували, що  ПАТ «Укрзалізниця» потребує 50 мільярдів гривень державної підтримки щорічно.

Теги: Укрзалізниця,УЗ,корупція УЗ

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео