У Києві тітушки Анатолія Юркевича намагались захопити будівлю

У Києві тітушки Анатолія Юркевича намагались захопити будівлю
133044 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 листопада в Києві за адресою вул. Будіндустрії 6 стались сутички поліції з тітушками одного з найбагатших людей України за версією «Forbes» у 2015 році Анатолія Юркевича. Він та його вірна слуга адвокатеса Тетяна Козаченко силовими методами намагаються «віджати» приміщення у законного власника.

Про це розповіла журналістка Марія Шевель, яка була на місці подій.

«Коли ми приїхали, ані нас, ані власника не пустили на територію нібито представники охоронної фірми. Молодики спортивної зовнішності не називалися та одразу почали агресивно діяти щодо знімальної групи», – розповіла вона.

Дещо згодом на місце події прибули правоохоронці, які втихомирили тітушок та змусили їх покинути територію.

Нагадаємо, Юркевич за допомогою шахрайських схем вивів зі свого банку УПБ понад 2 мільярди гривень, а Національний банк України недорахувався 120 мільйонів рефінансування. За цим фактом Службою безпеки України було відкрите кримінальне провадження №42015100000000795, а Юркевича в рахунок боргів законно позбавили нерухомого майна.

Дещо згодом ТОВ «ФК «Інвестохіллс Веста» зареєструвала право власності на нерухоме майно в порядку ст. 37 ЗУ «Про іпотеку», проте олігарх разом із Козаченко через чорних реєстраторів та силовими методами хочуть повернути його у свою власність.

stopcor.org

Теги: Анатолій Юркевич,тітушки,Тетяна Козаченко,адвокат Тетяна Козаченко,ТОВ «ФК «Інвестохіллс Веста»

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео