Олег Чеславський НЕ потрапивши до Київської міської ради вважає вибори нелегітимними та звинувачує в цьому владу Президента і народ

Олег Чеславський НЕ потрапивши до Київської міської ради вважає вибори нелегітимними та звинувачує в цьому владу Президента і народ
160621 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 жовтня  відбулись чергові вибири у владу, цього разу - місцевих депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

На даний час уже відомі результати по більшості обраним кандидатам. А також можна спостерігати за тим, як різносортна шваль, що протягом довгих років цинічно знущалась над українцями НЕ потрапивши у бажані мерські чи депутатські крісла - сьогодні критикує вибори що відбулись. Виходить, що коли, ці кандидати просили свій народ вибрати їх – то вірили у його мудрість, а коли НЕ стали обраними – то народ для них ніщо, і думка цього народу для них значення абсолютно НЕМАЄ.

Візьмемо до уваги післявиборчий пост на своїй сторінці у Фейсбук кандидата в депутати до Київської міської ради від партії «За майбутнє» - Олега Чеславвського, також на його статтю «НЕ Местные выборы» на яку є перехід у цьому ФБ-пості.

Довідка:  Політична партія «За майбутнє» до якої входить Олег Чеславський не потрапила до Київської міської ради.

Олег Чеславський називає вибори що відбулись – нелегітимними, пов’язуючи це із низькою явкою виборців. Цікаво, а чи так само вважав би він якщо б пройшов депутатом до Київської міської ради – зрозуміло що НІ! Він вказує, що люди не прийшли голосувати бо вважають ці вибори фарсом, імітацією народовладдя, а вина у цьому лежить на чинній владі. Звісно, «винним» хтось же має бути – в Чеславського це стандартно влада на чолі із Володимиром Зеленським. Та в чомусь він таки правий, а от в чому?! – В тому, що «практически две трети, или, если быть точным, 62% избирателей Украины сказали нет всем участникам выборного процесса свое НЕТ!» - а це означає що і ЙОМУ ТАКОЖ! Тільки щодо «себе любимого» він явно цього не визнає!!! А тому й дальше продовжуватиме звинувачувати владу і всіх незручних опонентів у програші. Тільки от є одна дуже неоспорима річ – «Слуга народу» також явно не перемогла на цих виборах, щоб вважати їх винуватцями низької явки, фальсифікацій, і т. д.

Люди зробили свій вибір, який би він не був – та звинувачувати когось, в тому числі народ, який  НЕ вибрав Олега Чеславського в депутати Київської міської ради – це низько і нерозумно! Олегу Чеславському варто шукати проблеми в собі і тоді він зрозуміє чому народ не має бажання підпускати його до владних кабінетів!  

Довідка: Олег Чеславський - недожурналіст і пропагандист- «історик» із вкрай неоднозначною славою. В принципі, хвалити можуть лише його колишні замовники - та й то не всі. Дуже вже швидко Олег перебирається від одного благодійника під іншого, дуже швидко змінює господарів. Одне з останніх місць роботи Олега Чеславского - порохоботская ферма, де він був одним з голосів пастви Петра Порошенка. Та як бачимо бажання дорватись до омріяного «корита» змусило його причалити в ряди політичної партії Ігоря Коломойського «За майбутнє». А всі добре знають, що Петро Олексійович явно не веде дружбу із екс власником ПриватБанку.

Олег Чеславській відомий «фейкомет» запитаєте ви, який заради «грошиків» кожну секунду готовий метати про кого хочете з вас тонни  огидної і вигаданої інформації. Для цього він створив сайт з символічною назвою «FAKEOFF». За назвою сайт начебто повинен розбивати вщент фейкові новини, але працює за схемою зовсім протилежного - створює і поширює брехню з метою шантажу і вимагання коштів за очистку цієї інформації.

vse.media

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео