Колишній очільник Обухівської та Бориспільської райдержадміністрацій Олександр Туренко планує повернутись на державну посаду

Колишній очільник Обухівської та Бориспільської райдержадміністрацій Олександр Туренко планує повернутись на державну посаду
139381 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній очільник Обухівської та Бориспільської райдержадміністрацій Олександр Туренко планує повернутись на державну посаду. Цього разу цілить на голову Української ОТГ, до якої увійдуть місто Українка та 7 сіл: Верем'я, Витачів, Жуківці, Плюти, Трипілля, Халеп'я, Щербанівка. За час роботи в адміністраціях родина чиновника непогано збагатилась. Про це розповіли активісти руху «За чесні вибори», які організовують громадську приймальню в Українці.

«Дуже багато громадян звертались до нас з інформацією про розкішний спосіб життя одного з кандидатів, а саме – Олександра Туренка, тому ми вирішили перевірити його декларації за останні роки та знайшли там багато цікавого», – розповіли активісти.

Зокрема, у декларації за минулий рік чиновник вказав, що його сім'ї належить квартира в Обухівському районі площею 68,9 кв.м, недобудована дача в Українці площею 489 кв.м, а також 42 земельних ділянки від 69 кв. м до 78 513 кв. м. З них 11 наділів, розташованих в Обухівському районі, записані на його дружину Ларису Туренко.

Їздить чиновник, як і раніше, Mercedes Viano, а дружина – Lexus RX 450H. Ще його дружина придбала торік авто Toyota FJ Cruiser. Водою Туренко пересувається яхтою Sea Rey Sundancer. Також в його автопарку кілька одиниць сільгосптехніки і вантажний автомобіль.

Його заробітня плата у Бориспільській РДА склала 120 929 гривень. Ще 1 346 776 гривень він отримав від відчуження нерухомого майна. Він має заощадження у розмірі 380 тис. доларів США та 40 тис. євро, його дружина – 150 тис. гривень.

Бізнес дружини ексголови Обухівської РДА – туроператор ТОВ "Дербі Інтернешнл". Перебуває офіс не на вотчині у чиновника, а в Києві.

Активісти проводять громадську приймальню в Українці Фото: СтопКор

Олександр Туренко був призначений головою Обухівської РДА в квітні 2015 року. Це його перша посада в державному секторі. Як виявили активісти, у час, коли на сім'ю Туренків були оформлені ділянки – у 2008-2009 роках – він трудився в земельній комісії Обухівської районної ради.

Довідково:

Олександр Валентинович Туренко народився 30 серпня 1966 року у Луганську. Проживає в Українці. Балотується від політичної партії “Європейська солідарність”. Є директором ТОВ “Абзор”.

Протягом 2016-2017 років був головою Обухівської районної державної адміністрації.

0 червня 2017 року призначений на посаду голови Бориспільської районної державної адміністрації. Був звільнений Президентом Володимиром Зеленським у липні минулого року.

stopcor.org

Теги: Олександр Туренко,Обухівська РДА,Обухів,Обухів вибори,ТОВ "Дербі Інтернешнл",Олександр Валентинович Туренко, вибори,Александр Туренко
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео