Кандидат в депутати Добротвірської ОТГ Роман Хімка: Хочу бачити Добротвір місцем де хочеться жити, працювати та розвиватися

Кандидат в депутати Добротвірської ОТГ Роман Хімка: Хочу бачити Добротвір місцем де хочеться жити, працювати та розвиватися
164675 ПЕРЕГЛЯДІВ

Впродовж останніх 8 років надзвичайно багато проектів було реалізовано в громаді, і їх перелік сьогодні це довге і нудне чтиво. За кожним з них стоять люди, котрі формували команду цього проекту і докладали зусиль до пошуку фінансових ресурсів та подальшого його втілення в життя. Практично усе що робилося довкола Вас має свою цікаву історію, «проектну картку» чи ще якесь обґрунтування на підставі якого шукали фінансові ресурси для подальшого виконання.

Але багато надзвичайно важливих для громади речей не реалізовано, недопрацьовано, а при прийнятті рішень допущено стратегічних помилок, котрі Добротвірська громада відчує у найближчі декілька років на собі, але це вже зовсім інша історія.

Тому, опираючись на свої знання, досвід та команду однодумців йду на вибори депутатів Добротвірської селищної ради, щоб і надалі брати посильну участь в розвитку Добротвірської громади. Хочу бачити Добротвір місцем де хочеться жити, працювати та розвиватися.

Кандидуюся по Багатомандатному виборчому округу 7 (с. Тишиця, с. Старий Добротвір). Як вже писав раніше, на окрузі – 14 кандидатів. Вважаю що кожен завчасно повинен знати всіх кандидатів, щоб прийняти виважене рішення чи поспілкуватися з кандидатами.

Отже, по Багатомандатному виборчому округу 7 (с. Тишиця, с. Старий Добротвір) це:

З повагою Кандидат в депутати Добротвірської ОТГ Роман Хімка

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео