Від 300 до 1000 грн: у Бородянці розповіли, скільки коштує голос на місцевих виборах

Від 300 до 1000 грн: у Бородянці розповіли, скільки коштує голос на місцевих виборах
134974 ПЕРЕГЛЯДІВ

Купую голоси, недорого: хто та за яку ціну скуповує прихильність електорату? На попередніх виборах до Бородянської ОТГ на Київщині за один голос давали від 300 до 1000 гривень – про це «СтопКору» розповіли активісти селища Бородянка в рамках руху «За чесні вибори».

Місцевий житель Анатолій зізнається: за голосування платили 300 грн. Однак він навіть не пам’ятає, за якого кандидата.

Гречкосійством на минулих виборах активно займався чинний голова ОТГ, згадує голова ГО «Майбутнє Бородянщини» Роман Шнуренко. Прайси різнились залежно від населеного пункту: від 300 до 1000 грн.

Загалом про селищного голову Олександра Сахарука місцеві активісти розповіли чимало цікавого.

Як стверджує керівник формування з охорони громадського порядку Олександр Марініч, селищна рада масово почала роздавати землі громади наближеним особам та безповоротну допомогу на суму 500 000 грн.

Borodyanka2
Сахарук фігурує в кримінальних справах, - Марініч Фото: СтопКор

За його словами, Сахарук є фігурантом 36 кримінальних справ, з-поміж його ймовірних злочинів – розкрадання бюджету та організація нелегальних підприємств.

«СтопКор» запропонував керівнику Бородянки відповісти на ці серйозні закиди. Однак Олександр Сахарук, голова територіальної об’єднаної громади, всі звинувачення у свій бік коментувати навідріз відмовляється.

stopcor.org

Теги: Майбутнє Бородянщини,Роман Шнуренко,Бородянська ОТГ, вибори,підкуп виборців,місцеві вибори
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео