Абромавичус покидає Укроборонпром - Мустафа Наєм

Абромавичус покидає Укроборонпром - Мустафа Наєм
240 ПЕРЕГЛЯДІВ

Абромавичус написав заяву про звільнення - повідомив його заступник в "Укроборонпромі" Мустафа Наєм. На цю посаду планують призначити  лояльнішу до корупції та схем людину, побоюються експерти.

Про це повідомляє DW.COM.

Серед речей, які у своїх інтерв'ю виділяв Абромавичус, була докорінна зміна менеджменту концерну. За його словами, до "Укроборонпрому" він привів з собою команду з близько 70 нових людей та змінив понад 30 директорів різних підприємств. "Зміни роблять люди. Тому ключова команда у концерні і на більшості стратегічних підприємств була замінена", - розповідає DW  Мустафа Найєм. Він наполягає на тому, що ця ротація дозволила вирішити низку старих проблем "Укроборонпрому". "(Завод. - Ред.) "Маяк" відновив виробництво кулеметів для бронетранспортерів, завод "Артем" виграв суд у російської компанії, яка його обанкротила, "Укрспецекспорт" домігся постачання техніки і виконання контракту, зірваного недоброчесним підрядником", - перелічує Найєм.

Важливим досягненням часів керівництва Абромавичуса потенційно може стати розроблена та проадвокатована за участі його команди реформа державного оборонного концерну. 

Важливість реформи підкреслюють і західні партнери України. Вони також мають побоювання, що відставка Абромавичуса може ознаменувати собою розворот у прагненні української влади виконати цю обіцянку. Принаймні, у оприлюдненій у четвер, 10 вересня, заяві послів країн G7 вони нагадали, що підтримують реформу "Укроборонпрому", яку називають фундаментальною для економічного майбутнього України. "Тільки керівництво, прихильне до прозорості та належного управління, може забезпечити успіх УОП ("Укроборонпрому". - Ред.)", - наголосили дипломати.

«Аргумент»

Теги: Укроборонпром,Абромавичус,Мустафа Наєм, корупція
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео