Розтрата 57 тонн конфіскованого алкоголю і спирту - підозрюють шістьох посадовців ДФС на Тернопільщині

Розтрата 57 тонн конфіскованого алкоголю і спирту - підозрюють шістьох посадовців ДФС на Тернопільщині
264 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва прокуратури Тернопільської області шести посадовим особам Головного управління ДФС у Тернопільській області повідомлено про підозру у невиконанні судового рішення та розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 382 , ч. 3 ст. 191 КК України).

За даними слідства, підозрювані, перебуваючи у складі комісії щодо розпорядження конфіскованим майном, діючи за попередньою змовою групою осіб та зловживаючи службовим становищем, безпідставно передали приватному товариству для знищення конфісковані у власність держави етиловий спирт, алкогольні напої та скляний посуд з під них. При цьому вони умисно не виконали ухвали суду, що набрали законної сили та якими вирішено передати ці речові докази державним підприємствам для їх технологічної переробки із подальшим перерахуванням грошових коштів від реалізації продукції до державного бюджету.

Внаслідок цих дій приватним підприємством безпідставно знищено більше 57 тон етилового спирту та алкогольних напоїв, а також понад 56 тис одиниць скляного посуду, чим державному бюджету заподіяні збитки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Тернопільської області

Теги: ДФС у Тернопільській області,розтрата,алкоголь,спирт
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео