Нас бояться закордонні інвестори – Ігор Мізрах

Нас бояться закордонні інвестори – Ігор Мізрах
346 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для України потрібно створити нормальну систему кредитування малого та середнього бізнесу, адже це розвиток держави. А ще, на думку багатьох, необхідно прибрати двовладдя. Не може бути в одній країні два господарі. На цьому наголошує Ігор Мізрах.

«Це ж знущання! Заводи здають на металобрухт. Ми не користуємось новими технологіями і держава виділяє на них дуже мало коштів. І тому, хто хотів би створити нове виробництво, завжди не вистачає грошей. Бо в країні немає нормальних систем кредитування. У нашу державу ніхто не хоче вкладатися. До того ж, всі бояться українських органів контролю, що не дають нормально працювати», – каже Ігор Мізрах.

Можливо, варто звернути увагу на досвід інших держав. Але інвестор зайде в Україну лише тоді, коли побачить, що тут можна розвивати малий і середній бізнес.

«Добро – це дуже загальне поняття. Кожен мій ранок починається з того, що мені телефонує мама чи тато і запитують: «Як у тебе справи?» А я кажу: «У мене все прекрасно». Ніколи не говорю, що мені погано. Я хочу, щоб кожен українець, якому ставили такі запитання, міг відповісти: «У мене все добре», – зазначив Ігор Мізрах.

Забагато у нас депутатів. Вони домовляються з владою і не мають своєї думки. Народних депутатів із власною точкою зору дуже мало.

«Найбільша цінність у людях – доброта, чесність, відкритість. Той, хто дивиться в народ, йде в народ і чує його», – додав Ігор Мізрах.

mizrakhigor.wordpress.com

Теги: Игорь Мизрах,Политический эксперт Игорь Мизрах,Мизрах Игорь,Мизрах Винница,Мізрах Ігор,Игорь Мизрах песни,Мизрах Игорь музыка,Мизрах песни ,Мізрах музика,Мизрах композитор,Игорь Аркадьевич Мизрах,Мизрах Киев,Мізрах Вінниця,аналитик Мизрах Игорь,Мизрах политик,политик Мизрах Игорь,Мизрах И.А,Мізрах.І.А,Мизрах адвокат,Мизрах Банковая,інвестори ,закордонні інвестори,инвестиции,бізнес,Мизрах сайты
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA