З оборонки в «Укрзалізницю»: у Києві мітинг через фігуранта справи Гладковського Шиганова

З оборонки в «Укрзалізницю»: у Києві мітинг через фігуранта справи Гладковського Шиганова
1295 ПЕРЕГЛЯДІВ

15 червня у столиці біля філії «Центру забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» відбулась акція протесту. Нещодавно призначеного на посаду Юрія Шиганова активісти звинуватили у черговій корупційній схемі.

Акція під філією УЗ Фото: СтопКор
За словами активістів, Шиганов провернув нову схему Фото: СтопКор

«Пан Шиганов нас погано чує. А все тому, що видно не хоче почути. Шиганов – ти на даний час вчиняєш злочин. Такий же злочин, який ти вчиняв перебуваючи на посаді в «Укроборонпромі» за часів Свинарчуків. Ти є ключовим фігурантом схеми «чорних тендерів» розкрадання коштів з державного бюджету. Саме тебе ми підозрюємо в проведенні незаконного тендеру на 260 мільйонів гривень, котрий було проведено в онлайн-режимі 28 травня 2020 року і це попри карантин. Ми хочемо зрробити цю ситуацію публічною, адже послаблення таким чином державних підприємств стратегічного значення для держави є відвертим сепартизмом, причому, всередині держави. Не зовнішнього ворога, а ворога, який сидить в кріслі і нахабно краде потрібно боятися», – наголосив правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

Фігуранта з "оборонки" Шиганова призначили на посаду в УЗ Фото: СтопКор

Нагадаємо, раніше на закупівлі «Укрзалізниці» призначили «укроборонпромівця» Юрія Шиганова , який скуповувався у хлопчиків Гладковського на фіктивних конкурсах.

stopcor.org

Теги: Укрзалізниця,Юрій Шиганов,Юрій Шиганов УЗ,мітинг
Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео