За фактом збору інформації про членів єврейської громади Івано-Франківщини призначено службове розслідування - Ігор Клименко

За фактом збору інформації про членів єврейської громади Івано-Франківщини призначено службове розслідування - Ігор Клименко
201744 ПЕРЕГЛЯДІВ

Його проведення доручено співробітникам Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Національної поліції України. Про це повідомив Глава Нацполіції, 11 травня.

Інформація про збір даних щодо діяльності Єврейської релігійної громади іудейського ортодоксального віросповідання міста Коломиї та її представників у мережі Інтернет з‘явилася вчора, 10 травня. З відповідним листом до керівника  громади звернувся начальник одного з управлінь поліції на Івано-Франківщині.

«Як тільки ця інформація з‘явилася в мережі,  я відразу призначив за цим фактом службове розслідування, адже будь-які прояви ксенофобії і антисемітизму - неприйнятні.  Мені прикро, що така ситуація взагалі відбулася.  Саме тому в максимально стислі терміни буде проведене службове розслідування, основна мета якого - з‘ясувати причини і необхідність надсилання листа про збір даних представників єврейської громади», - розповів Ігор Клименко. 

За словами Голови Національної поліції України, завдання правоохоронців - безпека і захист громадян, у тому числі - від екстремістських посягань:

«Хочу запевнити представників громади: ми не допустимо будь-яких проявів переслідування громадян за національною чи іншими ознаками. Усі підрозділи поліції працюють над попередженням антисемітських злочинів на ґрунті ненависті, а у випадку їх вчинення - миттєво реагують і спрямовують зусилля на їх розкриття та розслідування».

Службове розслідування за фактом збору інформації про представників єврейської громади проводять представники Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Нацполіції.

Управління комунікації

Національної поліції України

npu.gov.ua

Автор: admin.politica.com.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео