Запросив путіна до G20 і приїхав до Ірпеня: президент Індонезії – в Україні

Запросив путіна до G20 і приїхав до Ірпеня: президент Індонезії – в Україні
274110 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Індонезії Джоко Відодо відвідав зруйновані війною будівлі в українському місті Ірпінь у середу, 29 червня.

Про це інформує The Washington Post, передає СТОПКОР

За словами політика, це початок його місії "побудови миру" між Україною та росією та відновлення порушених війною ланцюгів постачання продовольства.

У своєму дописі в Twitter Відодо сказав, що побачив "в першу чергу пошкодження будинків та інфраструктури через війну", додавши: "Сподіваюся, цю війну можна скоро зупинити".

Відодо відправився до столиці України Києва після зустрічі з іншими світовими лідерами на саміті "Великої сімки" в Німеччині. Сьогодні він має зустрітися з президентом Володимиром Зеленським, а згодом відправиться до рф для переговорів з володимиром путіним. 

Перед тим як залишити Джакарту, Відодо закликав припинити війну і сказав, що глобальні ланцюги постачання продовольства "потрібно відновити". 

Його місія має на меті "побудувати мир, тому що війну потрібно зупинити і (її вплив) на ланцюжок постачання продовольства необхідно зняти", – заявив він журналістам.

Індонезія, одна з найбільших країн світу, що розвиваються, значною мірою покладалася на Україну та росію в імпорті зерна та добрив.

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео