«22.02.22 ми повернемо бокс Україні — тренерам, боксерам та його фанатам» — ексклюзивне інтерв’ю з Кирилом Шевченком (ВІДЕО)

«22.02.22 ми повернемо бокс Україні — тренерам, боксерам та його фанатам» — ексклюзивне інтерв’ю з Кирилом Шевченком (ВІДЕО)
285799 ПЕРЕГЛЯДІВ

22 лютого в приміщенні Міністерства молоді та спорту відбудеться звітно-виборча конференція Федерації боксу України. Під час цієї конференції має бути обраний законний та легітимний Президент ФБУ.

Про це у своєму відеоінтерв’ю заявив Кирило Шевченко, керівник  Київської міської організації ФБУ з 2009 року, голова ініціативної групи «Український бокс. Перезавантаження».

17 грудня в Києві керівництво ФБУ провело “свою” звітно-виборчу конференцію, на якій з 25 регіональних федерацій були присутні лише представники 12. Таким чином конференція відбулася за відсутності кворуму, а отже має бути визнаною нелегітимною. Боксерська спільнота України заявила, що керівництво Федерації фактично підробило результати виборів, а конфлікт в самій організації  вже давно вийшов за рамки внутрішнього. 

Керівництво ФБУ не йде на відкрите обговорення ситуації, ігнорує усі звернення та навіть залякує незгодних.

Тож процес, розпочатий Президентом Федерації боксу Києва Кирилом Шевченком, який має на меті запустити позитивні зміни на краще в українському боксі, йде до свого фіналу, який має завершитися 22 лютого. Представники 14 регіональних федерацій, чиї спортсмени принесли Україні 80% медалей та перемог, вже підтвердили свою присутність на звітно-виборчій конференції, а отже зібрання отримає статус легитимного.

22 лютого буде обраний новий Президент ФБУ та розроблений новий напрямок спільної роботи регіональних федерацій, що дозволить повернути довіру до українського боксу і спортсменів, і тренерів, а також поверне повагу закордонних організацій до України.

Призер Олімпійський ігор в Лондоні-2012 та володар пояса WBO International Денис Берінчик подякував кандидату в президенти ФБУ Кирилу Шевченку за багаторічну підтримку боксу та закликав регіональні федерації віддати свій голос за Кирила Валерійовича. 

times.zt.ua

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео