В Ірпені міськрада всупереч ухвалі суду видала містобудівні умови – замовник будівництва випивав із мером

В Ірпені міськрада всупереч ухвалі суду видала містобудівні умови – замовник будівництва випивав із мером
10640 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ірпінська міська рада видала містобудівні умови та обмеження забудовнику, який збирається зводити об’єкт на вул. Чехова, 25. І це попри те, що суд заборонив вчиняти будь-які дії на час розгляду позову щодо скасування рішення сесії міськради про зміну цільового призначення землі. Повідомляє активіст ВГО «Стоп корупції» Юрій Цибенко.

«Раніше міська рада міста Ірпінь дозволила пану Максиму Скибі змінити цільове призначення ділянки. Зокрема, він купив житловий будинок, але вирішив на його місці звести багатоквартирний ЖК. Крім того, дане будівництво передбачає вирубку ледь не цілого лісу. Було зрізано понад 30 сосен та багаторічні дуби. Ми звернулися до суду з вимогою скасувати рішення міської ради. Тож суд заборонив вчиняти будь-які дії на період розгляду справи», – розповів він.

Попри рішення суду, міська рада видала Скибі містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкту будівництва на вул. Чехова. Квартири в поки що відсутньому ЖК у місті Ірпінь уже продаються на сайті ЛУН.

zhk author

Квартири майбутнього ЖК уже у продажу

Примітно, що 19 жовтня активісти зафіксували святкування дня народження ірпінського депутата Максима Нельзіна. Також там був присутній скандальний ексмер Ірпеня Володимир Карплюк та чинний мер Олександр Маркушин. На вечірці помітили також партнера Максима Скиби та головного замовника будівництва на Чехова, 25 – Івана Алексєєнка.

 

«Це ще одне підтвердження того, що міська влада Ірпеня лобіює інтереси забудовників. Їм байдуже і до дерев, і до незаконних забудов. Для них, скажімо так, дружні та фінансові зв’язки значно важливіші, аніж добробут громади», – прокоментував Цибенко.

stopcor.org


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: [email protected]

COPYRIGHT POLITICA.COM.UA

Мої відео