Цвіль може становити серйозну небезпеку для здоров’я.
Експертка перерахувала найпоширеніші винуватці росту цвілі у ванній / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com
Експертка з дизайну ванних кімнат в інтернет-магазині Big Bathroom Shop Ріккі Фотергілл, розповіла, як деякі повсякденні предмети шокуюче пов’язані з ростом плісняви, і дала поради щодо того, як підтримувати їх у чистоті, пише express.co.uk.
“Цвіль не тільки псує вигляд на стінах або стелях, а й може становити серйозну небезпеку для здоров’я, якщо з нею не боротися вчасно. Коли цвіль чітко видно у вашому будинку, боротися з нею просто. Але, за словами експертів, цвіль також може ховатися в деяких досить важкодоступних місцях, про які ви, можливо, ніколи раніше не замислювалися”, – ідеться в публікації.
За словами професіоналів, ключем до запобігання будь-якому довгостроковому пошкодженню інтер’єру, а також проблемам зі здоров’ям є розуміння того, що може стати причиною зростання цвілі.
Відео дня
Зазначається, що одне з маловідомих місць, які можуть “таємно” спричиняти ріст плісняви, – пляшки з шампунем і кондиціонером, які зазвичай розставляють на борту ванни або душу.
“Протирайте пляшки після використання, зберігайте їх на полицях або стелажах з належним дренажем і не залишайте їх безпосередньо на вологих поверхнях, як-от край ванни або піддон для душу”, – зазначила Фотергілл.
Ще одним поширеним винуватцем росту плісняви у ванній кімнаті є губки або мочалки. Їх радять ретельно промивати після кожного використання і зберігати в сухому, добре провітрюваному приміщенні.
Читайте також:
Білосніжні, як хмаринки: як зберігати білі простирадла ідеальними
Красиві, але небезпечні: 9 квітів, які ніколи не слід садити біля будинку
Відлякають цвіль та поліпшать якість сну: які рослини варто тримати у спальні
“Подумайте про те, щоб міняти їх кожні три-чотири тижні або перейти на швидковисихаючі альтернативи, такі як силіконові скребки”.
Також слід звернути увагу на фіранки для душу, килимки для ванної, які зберігають вологу і можуть збільшувати ріст цвілі.
“Регулярно періть їх у гарячій воді і давайте їм повністю висохнути”, – порадила фахівець.
Нагадаємо, раніше УНІАН писав, чому з’являється сильний конденсат на вікнах і як його позбутися.