Жванія звернувся з проханням до суду заборонити чинному президенту та 180 посадовцям виїзд з країни

Колишній депутат Верховної Ради Давид Жванія, у межах цього позову має намір подавати клопотання про забезпечення позову, в якому проситиме заборонити Міграційній службі випускати з країни зазначених осіб. Чиновник звертається...

Колишній депутат Верховної Ради Давид Жванія, у межах цього позову має намір подавати клопотання про забезпечення позову, в якому проситиме заборонити Міграційній службі випускати з країни зазначених осіб.

Чиновник звертається до суду, щоб той визнав протиправну бездіяльність Національної поліціі та СБУ, які не вживають заходів щодо топ-посадовців, суддів Верховного та Апеляційного судів, які, на його думку, могли скоювати злочини проти корупції.

«Серед третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на стороні відповідача, Президент України Петро Порошенко, Голова ВРУ Андрій Парубій, Заступник Голови АПУ Олексій Філатов, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Директор НАБУ Артем Ситник, Голова ВС Валентина Данішевська, народні депутати, члени Уряду, ВККСУ та інші. Загалом позивач зазначив 180 третіх осіб», —  йде мова у повідомленні.

Також екс-депутат просить суд визнати протиправною бездіяльність Прикордонну служби, яка в свою чергу не розробила законодавчі зміни про заборону виїзду за кордон чиновникам протягом одного року після проведення парламентських і президентських виборів.

На даний момент вирішується питання про відкриття провадження за цим позовом.

Материалы по теме: