Життя суддів Дніпровського райсуду: 50 тисяч “квадратів” земель та мільйонні доходи

Найбільший дохід серед своїх колег задекларувала “суддя Майдану” Неля Ластовка – 1,4 млн грн. У Дніпровському райсуді столиці, де слухаються резонансні справи, зокрема, щодо керівника “Центру протидії корупції” Віталія Шабуніна та...

Найбільший дохід серед своїх колег задекларувала “суддя Майдану” Неля Ластовка – 1,4 млн грн.

У Дніпровському райсуді столиці, де слухаються резонансні справи, зокрема, щодо керівника “Центру протидії корупції” Віталія Шабуніна та справи про рейдерство оточення президента, працюють судді “Майдану”, мільйонери-“латифундисти” та “безхатченки”.

Про це йдеться у дослідженні журналістів Bihus info.

Як зазначається, сукупний дохід 30 суддів і членів їхніх родин за 2016 рік – майже 12 млн гривень.

Найбільший дохід серед своїх колег задекларувала голова Дніпровського райсуду Неля Ластовка – 1,4 млн грн. У часи Майдану вона позбавляла прав автомайданівців. Попри це Вища рада правосуддя не побачила нічого протизаконного в її діях й залишила при займаній посаді. За часів Януковича чоловік глави райсуду працював зампрокурора Київської області і після звільнення став власником трьох дорогих автівок. Також Ластовка прославилася підозрілою кількістю дорогої нерухомості, оформленої на батьків.

Журналісти підрахували суму грошових активів суддів – понад 18 млн гривень. З них майже третина належить Наталії Яровенко, яка задекларувала 182 тис. доларів готівки.

Загальна площа земельних угідь суддів становить 46,4 тисяч “квадратів”. Найбільшою латифундисткою Дніпровського суду стала Ірина Галига, чоловік якої задекларував 9,5 тисяч кв. м землі на Київщині та Полтавщині.

Сукупна площа приміщень, задекларованих суддями – понад 5 тисяч кв. м. У цій категорії першість належить Оксані Бірсі. Згідно з її декларацією, у власності – столична квартира на 69 кв. м, 315-метровий будинок-“недобуд” біля Києва та два будинки на 33 і 91 кв.м. Водночас, двоє суддів вказали, що не мають жодного житла у Києві.

20 суддів Дніпровського райсуду задекларували 32 транспортних засоби. Водночас решта (10) суддів кажуть, що ходять пішки. Найбільшим автовласником є Андрій Курило, який позаписував машини на родичів. Так, його дружині належить Mitsubishi Pajero Sport, матері – Toyota Venza і Toyota Land Cruiser 200. Сам суддя володіє лише водним засобом і причепом до нього.

ua1.com.ua

Материалы по теме: