Земельний скандал: на Волині в орендаря відібрали понад тридцять гектарів із житом

Як виявилось, сільгоспвиробник порушив умови оренди і використовував землю не за призначенням. На Волині повернули державі земельну ділянку вартістю 35 млн. гривень, яка використовувалась із порушенням орендного договору. Про...

Як виявилось, сільгоспвиробник порушив умови оренди і використовував землю не за призначенням.

На Волині повернули державі земельну ділянку вартістю 35 млн. гривень, яка використовувалась із порушенням орендного договору. Про це повідомив у своєму Facebook прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

“Земельна ділянка площею понад 64 га розташована за межами населених пунктів на території Велицької сільради, що в Ковельському районі. Під час перевірки було встановлено, що переважну її частину площею 34 га, надану за договором оренди під сінокіс, сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Зоря” використовує і обробляє як ріль і засіяло зерновими культурами жита”, – йдеться в повідомленні.

При цьому товариство “Зоря” не платило орендну плату відповідно до фактичного використання, і орендодавець не отримував належної плати за таке використання земельної ділянки.

Рішенням суду договір оренди землі вже розірвано. Зараз ділянку шляхом підписання відповідного акта прийому-передачі повертають розпоряднику – Ковельській РДА.

agronews.ua

Материалы по теме: