Зеленському вигідно дискредитувати ВР

Таку думку висловив експерт та співзасновник видання “Петро і Мазепа” Дмитро Підтуркін. “Дійсно багатьом силам вигідно. Особливо це, вигідно Тимошенко, яка найбільш розкручена. А ось Зеленському якраз-то і не вигідно....

Таку думку висловив експерт та співзасновник видання “Петро і Мазепа” Дмитро Підтуркін.

“Дійсно багатьом силам вигідно. Особливо це, вигідно Тимошенко, яка найбільш розкручена. А ось Зеленському якраз-то і не вигідно. Це однозначно не вигідно. Тому що вся його логіка зараз буде … Зауважте, ми зараз обговорюємо позицію реального політика. Він буде робити реальну політику. Але ж насправді він просто рефлексує те, що від нього йде і відображає це. Йому не потрібна реальна політика. Йому потрібна гарна картинка дій. І вони вже насправді ці дії окультурили.

І ось в цих діях …

Це дуже гарні дії. Ось ми відразу прибираємо паркан на Банковій, ми взагалі не входимо в АП. Це дії, які апелюють до суспільства – “ми змінюємося”. Слідуючі дії, які просто необхідні йому для того, щоб завести свою фракцію, свою партію в парламент.

Це – показати недієздатність парламенту. Тобто він зараз повинен вийти з законодавчими ініціативами, досить швидко вийти з законодавчими ініціативами, отримати, природно, негатив в парламенті. І після цього апелювати до виборця з простим питанням: ви довірили мені, я вам обіцяв зробити ось це, а вони не дають зробити ось це … давайте заведемо мою партію туди, і ми це зробимо. Це те ж саме буде з кадровою політикою. Це буде те ж саме з законами, які він обіцяв”, – говорить експерт.

Материалы по теме: