Загинули дві сім’ї: з’явилися подробиці страшної ДТП під Києвом

Війна на дорогах України щороку забирає тисячі життів. Для близьких це величезна трагедія, яка посилюється від усвідомлення, що винний може уникнути відповідальності. Так, під Києвом у 2015 році трапилася страшна ДТП,...

Війна на дорогах України щороку забирає тисячі життів. Для близьких це величезна трагедія, яка посилюється від усвідомлення, що винний може уникнути відповідальності. Так, під Києвом у 2015 році трапилася страшна ДТП, у якій загинули чотири особи. Вже п’ять років родичі загиблих не можуть домогтися справедливості.

Зліва направо: Юрій і Вікторія Пилипенки з кумами Олександром і Мариною Бойками. Всі четверо загинули в ДТП у Чабанах у 2015 році.

Страшна аварія трапилася у лютому 2015 року. Компанія друзів відзначала день народження одного з приятелів. Близько другої години ночі молоді люди почали роз’їжджатися.

Олександр і Марина Бойки разом із кумами Юрієм і Вікторією Пилипенками сіли у легковий автомобіль Skoda. Решта – у позашляховик Lexus.

Обидві компанії двома автомобілями попрямували у Хотів, але поїхали різними дорогами. Неймовірно, але факт: на перехресті в Чабанах їхні автомобілі зіштовхнулися.

Удар був такої сили, що Skoda розірвало на шмаття – всі, хто був у ній, загинули на місці.

Батько Олександра Бойка – Петро – розповів, що Сашко і Марина перебували на задньому пасажирському сидінні. Ударом їх викинуло з авто.

“Я приїхав на місце ДТП, щойно мені повідомили. Питаю у людей, де Сашко і Марина? Мені показують – там. Своїх дітей я побачив поруч із бетонною огорожею, біля Українського НДІ сільськогосподарської радіології”, – ледь стримує емоції чоловік.

Фрагменти авто виявили на відстані декількох десятків метрів.

За кермом Lexus перебував Олександр З. – друг Олександра Бойка. В Єдиному реєстрі судових рішень є дані, що на момент аварії водій був у стані алкогольного сп’яніння.

Батько загиблих каже, що після трагедії Олександр приходив до нього і благав пробачити. “Він у присутності свідків стояв переді мною на колінах. Казав: “Дядьку Петре, я такого накоїв … Я вашого онука до 18 років буду забезпечувати”. Але потім він зник. Також почав годувати тих, хто в погонах”, – каже чоловік.

Материалы по теме: