За 100 тисяч хабара депутат заплатить 20 тисяч штрафу

Депутата сільської ради, спійманого на хабарі, оштрафували. Депутат Бричківської сільської ради Полтавського району, якого затримали під час одержання хабара, має сплатити штраф. Згідно з рішенням Октябрського районного суду Полтави,...

Депутата сільської ради, спійманого на хабарі, оштрафували.

Депутат Бричківської сільської ради Полтавського району, якого затримали під час одержання хабара, має сплатити штраф. Згідно з рішенням Октябрського районного суду Полтави, його розмір складає 20 тисяч 400 гривень. Про це повідомило “Коло”.

Депутата затримали у вересні під час отримання 100 тисяч гривень неправомірної вигоди. Ці кошти йому заплатив приватний підприємець, аби посадовець посприяв йому в отриманні земельної ділянки для ведення власного селянського господарства.

Під час досудового розслідування обвинувачений, його захисник та прокурор уклали угоду про визнання винуватості, згідно з якою депутат визнав себе винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди) Кримінального кодексу України.

Протягом 30 днів з дня проголошення вироку, його можна оскаржити в Апеляційному суді.

Материалы по теме: