Як зробити безпечнішим дорожній рух у Києві

Цього літа в Києві відбулась низка гучних ДТП з трагічними наслідками: дитина загинула на переході на бульварі Лесі Українки через те, що водій на швидкості проїхався на червоне світло; один пішохід...

Цього літа в Києві відбулась низка гучних ДТП з трагічними наслідками: дитина загинула на переході на бульварі Лесі Українки через те, що водій на швидкості проїхався на червоне світло; один пішохід помер і троє постраждало через зіткнення автомобілів поблизу станції метро «Дорогожичі»; на Хрещатику водій BMW на шаленій швидкості збив жінку на та втік з місця події.

За даними Управління патрульної поліції міста Києва, від початку року зареєстровано 20 983 дорожньо-транспортних пригоди. З них 72 – зі смертельними наслідками. Найбільше зафіксовано в Голосіївському районі – 17 та Святошинському – 11. Найпроблемнішими виявились ті райони, через які проходить Кільцева дорога, оскільки найчастіше ДТП стаються на об’їзних дорогах, а також на перехрестях.

Ааварійність на дорогах часто сприймають як нещасний випадок, а кількість смертей – як звичну статистику. Але насправді, більшості з цих смертей можна було б уникнути. LB.ua дізнавався, що потрібно зробити, аби рух в місті став безпечнішим.

Материалы по теме: