Я маю право повернутися до Києва – Саакашвілі

21 квітня екс-чиновник Міхеїл Саакашвілі заявив, що після перемоги Зеленського на виборах повинен повернутися в Україну. «Я звернувся з офіційним листом до міністра внутрішніх справ, голові прикордонної служби і...

21 квітня екс-чиновник Міхеїл Саакашвілі заявив, що після перемоги Зеленського на виборах повинен повернутися в Україну.

«Я звернувся з офіційним листом до міністра внутрішніх справ, голові прикордонної служби і голови СБУ, щоб вони скасували обмеження, які були запроваджені щодо мого в’їзду в Україну. Я повинен мати право повернутися до свого дому в Києві, і обов’язково так вчиню. Це особисте питання», – наголосив він

«Зараз головне, що народ України реально здійснив сьогодні електоральну революцію, і те, що вони зробили – справді історичний прорив, і правильно сказав Володимир Зеленський, це історичний прорив не просто для України, він сказав, що це послання всім пострадянським країнам, що все абсолютно можливо», – додає екс-чиновник.

Він також відповів на питання про можливе поновлення та працевлаштування в Україні після зміни влади.

«Володимира Зеленського спитали про мене, він сказав, що вітав би, щоб я брав участь у боротьбі з корупцією в Україні. Але це він казав, я жодних переговорів із ним не вів, я справді багатьох членів його команди знаю, я і його особисто знаю, і вважаю, що це не той простий, яким його намагалися зобразити Порошенко і ця мафія. Насправді це дуже кмітлива людина, який швидко вчиться. Він глибокий, любить Україну і дуже амбіційний», –стверджує Саакашвілі.

12 лютого 2018 року Міхеїла Саакашвілі видворили з України, йому заборонений в’їзд на територію Україну до 13 лютого 2021 року.

Материалы по теме: