Хто наступний? Ще один зі «справи Гандзюк» написав заяву про відставку

Про це Рищук написав у Facebook. Євген Рищук заступник голови Херсонської обладміністрації, який можливо причетний до вбивства активістки Катерини Гандзюк, услід за головою ОДА Гордєєвим написав заяву про відставку. “Як...

Про це Рищук написав у Facebook.

Євген Рищук заступник голови Херсонської обладміністрації, який можливо причетний до вбивства активістки Катерини Гандзюк, услід за головою ОДА Гордєєвим написав заяву про відставку.

“Як всім відомо, в п’ятницю Глава ОДА Гордєєв А.А. написав заяву на звільнення. Мій крок такий же. Я прийшов в ОДА на запрошення Андрія Гордєєва і йду разом з ним. Як мені здається (багато посміються), саме так і має бути”, – повідомив чиновник.

За його словами, він проробив на місці “три плідних роки” і багато зробив “в області і для області”.

“Чи шкодую я про те, що обміняв своє затишне життя на роботу в ОДА? Ні. Я придбав сивину і повагу багатьох людей в області”.

“Що стосується того проплаченого марення під назвою „Хто замовив Катю Гандзюк?”  можу сказати одне. Я вірю, що рано чи пізно знайдемо справжнього замовника. Що стосується мене – я все сказав в СБУ, пройшов поліграф і готовий допомагати всім, хто шукає справжнього замовника. А для себе роблю висновок: мене хтось дуже боїться”, – резюмував Рищук.

Материалы по теме: