«Хіба за це народ буде дякувати?»: Кравчук дав оцінку президентської діяльності Порошенка

Кравчук пояснює, чому не треба ідеалізувати нинішнього главу держави Петра Порошенка. Порошенко спочатку слід відійти від ідеї “об’єднуватися навколо кого-небудь”. “Адже чого хотів Петро Олексійович? Щоб люди об’єдналися навколо...

Кравчук пояснює, чому не треба ідеалізувати нинішнього главу держави Петра Порошенка. Порошенко спочатку слід відійти від ідеї “об’єднуватися навколо кого-небудь”.

“Адже чого хотів Петро Олексійович? Щоб люди об’єдналися навколо нього. І він весь час товкмачив про це. Як-то я йому навіть сказав: “Петро Олексійович, не можна так. Люди маєть об’єднуватися навколо стратегічних інтересів народу і держави, а не навколо президента”. До того ж, навколо президента, рейтинг якого не досягав і 15%… Це виглядало так, що Порошенко заплющив очі і говорив тільки те, що хотів. А паралельно команда його бізнес-партнерів, свояків і бізнес-кумів співали пісні. Так не можна було робити – так не побудуєш держави”, – аргументує політик.

Також нагадав, що за все зроблене Порошенку потрібно поставити плюс, а за все, що так і залишилося незробленим, мінус.

“До того ж, подібні оцінки має ставити народ, а не чиновники. А сьогодні народ мовчить, зате чиновники звідусіль верещать: “Спасибі Петру Олексійовичу за те і за се”. Хіба ці слова подяки звучить від народу? Якщо ж чиновники дякують особисто від себе, то вони дякують за те, що Порошенко дав їм владу, затвердив на посаді, дав можливість заробляти, за те, що Свинарчукам він дав можливість бути Свинарчуками… Хіба за це народ буде дякувати Порошенку?” – підкреслює чиновник.

“Відверто кажучи, п’ять років президентства Петра Порошенка, як би їх не ідеалізували, залишають по собі всі ті ж проблеми, що і на початку його каденції: корупція, війна, бідність і багато чого іншого, що змушувало людей залишатися в надзвичайно складній життєвій ситуації. Природно, що українці не захотіли терпіти знущання над собою, далі слухати брехню та постійні обіцянки, які ніколи не виконувалися, тоді як влада жила для себе. Люди захотіли таку владу, яка б нарешті почала виконувати волю народу, що і стало головною причиною такого результату голосування – резюмує екс-президент

Материалы по теме: