Хабарник з Укрзалізниці погорів на сумі 350 тис. грн

На хабарі погорів високопоставлений чиновник “Укразалізниці” – одного з керівників вокзальної станції Харків-Пасажирський філії “Пасажирська компанія” ПАТ “Укразалізниця”  затримали правоохоронці під час отримання 350 тис. грн неправомірної вигоди. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні...

На хабарі погорів високопоставлений чиновник “Укразалізниці” – одного з керівників вокзальної станції Харків-Пасажирський філії “Пасажирська компанія” ПАТ “Укразалізниця”  затримали правоохоронці під час отримання 350 тис. грн неправомірної вигоди.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України.

Як повідомляється, чиновник вимагав від підприємця хабар за вирішення питання щодо перерахування грошових коштів по вже укладеному договору з прибирання приміщень та прилеглої території харківського вокзалу.

“Київською місцевою прокуратурою №7 спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та Департаментом безпеки ПАТ “Українська залізниця” затримано на одержанні неправомірної вигоди одного з керівників вокзальної станції Харків-Пасажирський філії “Пасажирська компанія” Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” та посередника”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається у повідомленні, посадовець “Укрзалізниці” за допомогою  спільника вимагав від засновника суб’єкту господарювання майже 350 тис грн неправомірної вигоди за вирішення питання щодо перерахування грошових коштів по вже укладеному договору з “Укразалізницею”.Оперативники спецслужби під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури затримали зловмисників у ході контролю за вчиненням злочину в приміщенні вокзальної станції Харків-Пасажирський після передачі всієї суми неправомірної вигоди.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.  Слідчі дії тривають.

narodna-pravda.ua

Материалы по теме: