Вже завтра Портнов діятиме проти влади

Екс-заступник голови АП Януковича Андрій Портнов повідомив,що вже завтра планує подати заяви в НАБУ та ДБР про скоєні злочини Петром Порошенком та особами з його оточення. “У головному фокусі ті зловживання, які викликали...

Екс-заступник голови АП Януковича Андрій Портнов повідомив,що вже завтра планує подати заяви в НАБУ та ДБР про скоєні злочини Петром Порошенком та особами з його оточення.

“У головному фокусі ті зловживання, які викликали найбільший резонанс у суспільстві. Це розкрадання в армії, історія з оборонним замовленням заводу “Кузня на Рибальському” і продаж цього активу за $300 мільйонів. Також панамські офшори п’ятого президента”, – говорить Портнов.

Він стверджує, що українські суди задовольнять клопотання прокурорів про взяття під варту Порошенка, а також він пропонує арештувати майно та активи п’ятого президента, у тому числі в офшорній юрисдикції.

“У першу чергу кримінальне переслідування загрожує голові фракції БПП в парламенті Артуру Герасимову, голові фракції “Народного Фронту” Максиму Бурбаку, колишньому заступнику голови адміністрації президента Олексію Філатову, нардепу Сергію Пашинському та комерсантам-чиновників з оточення Порошенка”, – додає екс-заступник.

Він не бачить себе у системі органів влади при президентстві Зеленського,але впевнено каже, що Василя Грицака та Юрія Луценка треба відправити негайно у відставку.

Материалы по теме: