Вступають у дію нові рахунки для сплати єдиного соціального внеску – ДФС

У зв’язку з реорганізацією територіальних органів ДФС, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998) для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій необхідно переоформити реквізити...

У зв’язку з реорганізацією територіальних органів ДФС, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998) для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій необхідно переоформити реквізити для внесення ЄСВ.

“Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню єдиного соціального внеску, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, закінчується 01.05.2019 р. Починаючи з 02.05.2019 р. кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки із зарахування ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження”, —зазначено у повідомленні.

Для досягнення своєчасної та належної сплати ЄСВ,  у відомстві підкреслюють на необхідності  розпочинаючи з 02.05.2019 р. здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків (код банку — 899998).

Материалы по теме: