ВРП відсторонила київського суддю, упійманого на хабарі в $10 тисяч

Вища рада правосуддя відсторонила від здійснення правосуддя суддю Господарського суду міста Києва Любомира Головатюка. Про це інформує “Судова влада”. “Вища рада правосуддя на засіданні 6 березня 2018 року відсторонила...

Вища рада правосуддя відсторонила від здійснення правосуддя суддю Господарського суду міста Києва Любомира Головатюка.

Про це інформує “Судова влада”. “Вища рада правосуддя на засіданні 6 березня 2018 року відсторонила суддю Господарського суду міста Києва Головатюка Любомира Дмитровича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності”, – йдеться у повідомленні.

Відповідне рішення ВРП ухвалила, розглянувши клопотання заступника генпрокурора Юрія Столярчука. Посадовець повідомив раду, що на розгляді у Шевченківському райсуді столиці перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням Головатюка у закінченому замаху на заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання довірою.

Як повідомлялося, 12 січня правоохоронці затримали Головатюка під час отримання першої частини хабара розміром 10 тис. дол. Перед цим він вимагав у комерційної структури 16 тис. дол. за  винесення суддями Київського апеляційного господарського суду та Вищого господарського суду України судових рішень на користь позивача.

expres.ua

Материалы по теме: