«Володимир ніколи не стане чиєюсь маріонеткою»: Зеленська розповіла, що її чоловік не піде на поступки перед Путіним

Про це вона розповіла в інтерв’ю. Дружина Володимира Зеленського Олена заявила, що її чоловік не йтиме на поступки Путіну, але готовий вести переговори з РФ в присутності міжнародних лідерів....

Про це вона розповіла в інтерв’ю.

Дружина Володимира Зеленського Олена заявила, що її чоловік не йтиме на поступки Путіну, але готовий вести переговори з РФ в присутності міжнародних лідерів.

“Неможливо розпочати з нуля. Я не думаю, що найближчим часом будуть прямі двосторонні переговори. Володимир не готовий йти на поступки перед агресором, але він готовий вести переговори з Росією в присутності міжнародних лідерів”, – каже Олена.

“За останні п’ять років влада вказала, що “гра закінчена”. Еліта президента Порошенка намагалася покарати нас за наші жарти”, – заявила одна з авторів студії.

Після цього вона зазначила, що “потрібно щось робити, щоб не перетворитися на Росію”.

“Володимир ніколи не стане чиєюсь маріонеткою”, – сказала Зеленська.

“У нас був знаменитий скандал, коли Коломойський скасував трансляцію нашого політичного сценічного шоу на своєму телеканалі 1+1 через політичні жарти. Володимир подзвонив йому по телефону і закричав так голосно, що я подумала, що ми ніколи більше не будемо показувати наші передачі по телевізору”, – розповіла вона і назвала це “переломним моментом”.

“Ми не хочемо заходити всередину (АП – ред.), це місце заражено темним негативним минулим. Ми були б раді зробити з цього будинку сучасний музей або передати його в якийсь університет. Журналістів і активістів вбивають – це найгірший кошмар; минають роки і злочини не розслідуються. Тепер ми сподіваємося побачити справедливість, починаючи з розслідування розстрілів на площі Майдану під час революції”, – сказала вона.

Материалы по теме: