Влада анулювала ліцензії у маловідомих туроператорів

Про це у Facebook написала народний депутат фракції “Самопоміч” Анна Романова, коментуючи ситуацію з трьома туроператорами, у яких Департамент туризму відібрав ліцензії. Ліцензії на здійснення туристичної діяльності забирають у маловідомих компаній і...

Про це у Facebook написала народний депутат фракції “Самопоміч” Анна Романова, коментуючи ситуацію з трьома туроператорами, у яких Департамент туризму відібрав ліцензії.

Ліцензії на здійснення туристичної діяльності забирають у маловідомих компаній і таких, що вже не працюють, залишивши “недоторканими” ті, на які найбільше скарг. За її словами, ця ситуація – імітація діяльності Кабміну та Департаменту туризму.

“Зараз порушують права туристів одні, а забирають ліцензії у маловідомих туроператорів або в тих, які вже і так 4 роки як збанкрутіли і не працюють”, – написала вона.

Так, “Гарячі Тури” припинили працювати ще у 2015 році, “кинувши сотні туристів. І зараз, щоб продемонструвати “бурну діяльність” у них показово забрали ліцензію. А ті туристичні компанії, на які найбільше скарг – “недоторкані” та кришуються”, – пише Романенко.

Материалы по теме: