Вінничанину президент Зеленський запропонував піти з посади очільника митниці

Перебуваючи в Ужгороді, президент Володимир Зеленський зазначив, що не випадково на Закарпаття і до Львова привіз потужну команду. Він вимагає боротьби з контрабандою, а керівникам чотирьох митниць, зокрема Волинської,...

Перебуваючи в Ужгороді, президент Володимир Зеленський зазначив, що не випадково на Закарпаття і до Львова привіз потужну команду. Він вимагає боротьби з контрабандою, а керівникам чотирьох митниць, зокрема Волинської, яку очолює вінничанин Віктор Кривіцький, пропонує написали заяви про звільнення.

6 липня, на нараді митників на КПП «Ужгород» В. Зеленський закликав чиновників написати заяви самостійно протягом двох днів інакше він вимагатиме від в.о. голови ДФС Олександра Власова звільнити начальників Волинської, Закарпатської, Чернівецької і Львівської митниць.

У промові президент сказав, що має намір 8 липня, підписати указ про боротьбу з контрабандою. А також він зазначив, що у працівників правоохоронних органів «є шанс виправитися».

На Закарпатті президента супроводжували в.о. голови СБУ Іван Баканов, глава Офісу президента Андрій Богдан, перший заступник голови ОП Сергій Трофімов, заступники голови ОП Андрій Гончарук та Руслан Рябошапка, помічники президента Сергій Шефір та Андрій Єрмак, новий голова Державної митної служби Максим Нефьодов і в. о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов.

Материалы по теме: