Відомі причини затягування справ Злочевського діями ГПУ – НАБУ

Про це повідомляє реліз НАБУ. У НАБУ відзначили, що зараз розслідують дві справи пов’язані зі Злочевським, відкривала їх Генпрокуратура в 2014-2015 роках, в них мова йде про видачу спеціальних дозволів...

Про це повідомляє реліз НАБУ.

У НАБУ відзначили, що зараз розслідують дві справи пов’язані зі Злочевським, відкривала їх Генпрокуратура в 2014-2015 роках, в них мова йде про видачу спеціальних дозволів на користування надрами та закупівлю за рахунок держбюджету послуг з дистанційного зондування землі.

Аналіз переданих до НАБУ матеріалів показав їх низьку якість, тому детективи змушені почати розслідування з початку. Зазначимо, що з моменту початку розслідування минуло від 6 місяців до 1,5 року, багато оригіналів документів по закупкам в Мінекології знищені, а ГПУ вчасно не направила запити в іноземні компетентні органи.

“Усі ці обставини ускладнюють збір доказової бази і вимагають більше часу для з’ясування деталей злочину. Звичайно, якісна робота на старті розслідування могла прискорити цей процес. Але, з невідомих для НАБУ причин, цього не зробили”, – зазначають у повідомленні.

Також НАБУ розслідує справу проти слідчих ГПУ, які вели справи Злочевського. В результаті таких дій, як вважають в НАБУ, було втрачено можливість повернення до Україну 23 млн доларів, які були незаконно виведені компанією Злочевського.

Материалы по теме: