Відмова «слуги народу» Лисюка від мандату

Про це він сказав у коментарі “Українській правді“. №69 у списку “Слуги народу” Андрій Лисюк пояснив відмову від мандата перебуванням на військовій службі. На його думку, він у такий спосіб “принесе...

Про це він сказав у коментарі “Українській правді“.

№69 у списку “Слуги народу” Андрій Лисюк пояснив відмову від мандата перебуванням на військовій службі. На його думку, він у такий спосіб “принесе більше користі”.

“Я перебуваю на військовій службі, і було прийнято рішення, що я більше користі принесу займаючи цю посаду”, — зазначив він.

Також він відмовився вказати свою чинну посаду: “Якщо так турбуватиме виборців це питання (яку посаду займає – Gazeta.ua.), думаю, що якимось чином це прокоментую. А поки я не маю повноважень це коментувати”.

Рішення про відмову від мандата проговорив з партією. Там, каже підтримали і зрозуміли. До Трускавця на навчання він не їздив, утім сам опрацював матеріал. Лисюк зазначив, що був готовий “вступити і гідно працювати у Верховній Раді”. І планує співпрацювати з командою Зеленського “щодо правоохоронної системи і армії”.

У новому парламенті будуть представлені 5 політсил: “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина” та “Голос”. Президентська партія пропонуватиме призначити свого лідера Дмитра Разумкова спікером, а його заступником – “слугу народу” Руслана Стефанчука.

Материалы по теме: