В Україні побудують одну з найбільших сонячних електростанцій Європи

Компанії «ДТЕК» та «China Machinery Engineering Company» (СМЕС) уклали договір щодо встановлення сонячної електростанції потужністю 200 МВт поблизу м. Нікополь у Дніпропетровській області. Обсяг китайських інвестицій у цей проект –...

Компанії «ДТЕК» та «China Machinery Engineering Company» (СМЕС) уклали договір щодо встановлення сонячної електростанції потужністю 200 МВт поблизу м. Нікополь у Дніпропетровській області.

Обсяг китайських інвестицій у цей проект – 230 млн євро.

У Вінниці виготовлятимуть сонячні панелі Після завершення будівництва станція увійде до ТОП-3 найбільших СЕС Європи. Це ще один вагомий внесок в енергонезалежність України.

Сонячна станція вироблятиме більше 280 млн кВт*год «чистої» електроенергії щорічно. Крім цього, екологічний ефект від роботи СЕС полягатиме у скороченні викидів СО2 в атмосферу на 300 тис. тонн на рік. Також, серед переваг цього проекту – створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів. Харківська область: будують нові сонячні електростанції Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, на підписанні контракту наголосив наступне:

«Участь іноземної компанії у встановлення найбільшої в країні СЕС – ще один позитивний сигнал для всіх інвесторів, а також банківських установ і міжнародних фінансових організацій про те, що відновлювана енергетика України стає все більш інвестиційно-привабливою сферою».

Передбачається розпочати будівництво СЕС у квітні і завершити до кінця 2018 року. Для станції буде використано землі, непридатні для сільського господарства.

dom.ria.com

Материалы по теме: