В Україні лопнув ще один банк, хто постраждає

Національний банк відкликав ліцензію у банку “Фінансовий партнер” Про це прес-служба державного регулятора. «Національний банк України рішенням Правління від 30 листопада № 769-рш відкликав у ПАТ «КБ «Фінансовий партнер» банківську...

Національний банк відкликав ліцензію у банку “Фінансовий партнер”

Про це прес-служба державного регулятора.

«Національний банк України рішенням Правління від 30 листопада № 769-рш відкликав у ПАТ «КБ «Фінансовий партнер» банківську ліцензію, генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій та виключив банк з Державного реєстру банків», – йдеться в повідомленні.

Також чиновники уточнили, що установа припинила свою роботу без припинення роботи юридичної особи, що відповідає вимозі закону «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків».

Нагадаємо, 23 листопада Національний банк України припинив діяльність Кредит Оптима Банку. Причиною цього стало те, що Нацбанк відмовив банку в проведенні докапіталізації до необхідного рівня – 200 мільйонів гривень через перевірки джерела походження коштів акціонерів.

Як писала Politeka, досудове розслідування правоохоронців щодо Приватбанку може привести до відтоку великої кількості його клієнтів. Слід уточнити, що розслідування проводиться в рамках справи про «незаконний збір та розголошення даних, які містяться в електронних системах структури.

Материалы по теме: