В Україну повернувся Хорошковський

Колишній голова СБУ й екс-віце-прем’єр-міністр часів президентства Януковича Валерій Хорошковський, повернувся в Україну. Він виїхав за територію держави ще в 2012 році. Весь цей час проживав у Монако. Прилетів...

Колишній голова СБУ й екс-віце-прем’єр-міністр часів президентства Януковича Валерій Хорошковський, повернувся в Україну. Він виїхав за територію держави ще в 2012 році. Весь цей час проживав у Монако. Прилетів приватним рейсом 21 травня.

Валерій Хорошковський – український політик, бізнесмен, колишній власник телеканалу «Інтер». Обіймав посади міністра економіки в уряді Віктора Януковича, голови Державної митної служби за президентства Віктора Ющенка, голови Служби безпеки за президентсва Віктора Януковича, міністра фінансів і першого віце-прем’єр-міністра в уряді Миколи Азарова. Входив у так звану політичну групу Фірташа-Льовочкіна.

Виїзду за кордон передував конфлікт із Миколою Азаровим. У грудні 2012 року, перебуваючи на посаді першого віце-прем’єра, Хорошковський написав заяву про звільнення, обґрунтував своє рішення «незгодою щодо повторного призначення Миколи Азарова на посаду прем’єра».

У 2014 році Хорошковський намагався повернутися до політичної діяльності. Виступав другим номером за списком «Сильної України». Народні депутати намагалася сприяти зняттю його кандидатури з реєстрації через відсутність у країні протягом двох років. Суд відмовив, однак Хорошковський депутатом не став, бо «Сильна Україна» не набрала прохідної кількість голосів.

Материалы по теме: