В Україні побільшав збут фальшивих банкнот

Про це повідомляють на сайті НБУ. В серпні поточного року Національний банк України зафіксував приріст вилучених з обігу фальшивих купюр номіналом 500 гривень. Мова йде про вилучення 60 банкнот, які...

Про це повідомляють на сайті НБУ.

В серпні поточного року Національний банк України зафіксував приріст вилучених з обігу фальшивих купюр номіналом 500 гривень.

Мова йде про вилучення 60 банкнот, які збувалися в касах магазинів та автозаправок в різних регіонах країни – Києві та Київській області, а також у Закарпатській, Волинській та Житомирській областях.

В Нацбанку зазначили, що дані підробки можуть представляти потенційну небезпеку при розсіяному візуальному і тактильному контролі елементів захисту без використання детекторів. Таким чином, банк закликав громадян і касових працівників не забувати про основні елементи захисту банкнот і способи перевірки їх автентичності.

Більшість вилучених з обігу підробок припадає на банкноти номіналами 500 (50% загальної кількості вилучених підробок), 100 (24%), 200 (14%) і 50 (11%) грн.

Материалы по теме: