В Україні мають намір змінити лісовий кодекс

Про це йдеться в указі на сайті президента. Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів ввести обов’язковий електронний облік деревини до 1 листопада. Згідно указу, уряду доручено розробити і внести...

Про це йдеться в указі на сайті президента.

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів ввести обов’язковий електронний облік деревини до 1 листопада.

Згідно указу, уряду доручено розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт про внесення змін до Лісового кодексу України у частині надання повноважень Кабміну про затвердження порядку реалізації деревини на конкурсних засадах і введення Єдиної державної системи електронного обліку деревини для всіх постійних лісокористувачів.

Уряд повинен розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт про введення кримінальної і адміністративної відповідальності за обіг деревини без внесення відомостей до Єдиної державної системи електронного обліку деревини, а також має посилити контроль і підвищити рівень взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в боротьбі з незаконними вирубками у постійних лісокористувачів, які знаходяться в комунальній формі власності.

До 1 листопада уряд повинен запровадити електронний облік деревини державними підприємствами, що входять у сферу управління Міноборони, і забезпечити оприлюднення щомісячних звітів про стан впровадження і функціонування системи електронного обліку деревини на цих держпідприємствах.

Материалы по теме: