В шухляді у Парубія: закон про посилення відповідальності за неякісне постачання для армії блокується на рівні спікера

Купол парламенту чи “дах” для корупціонерів: чому і за чиєї допомоги “золоті хлопці” української оборонки уникають покарання? Проголосований торік законопроект про посилення кримінальної відповідальності за придбання неякісної продукції в...

Купол парламенту чи “дах” для корупціонерів: чому і за чиєї допомоги “золоті хлопці” української оборонки уникають покарання? Проголосований торік законопроект про посилення кримінальної відповідальності за придбання неякісної продукції в оборонній сфері гальмується на рівні голови Верховної Ради, – запевняє співавтор документу, нардеп Олена Сотник. 

“Зараз в цілому все заблоковано на рівні Парубія. Я як юрист можу стверджувати, що він порушує Закон”, – наголосила пані Сотник у розмові з журналістами “СтопКору”.

На думку співавтора законопроекту, якщо він не підписується – це комусь потрібно: “І, звичайно, ми з вами логічно дивимося на бенефіціарів – хто отримує вигоду від того, що в державі не існує суворої статті Кримінального кодексу за недотримання стандартів складових і комплектуючих військової техніки”, – резюмує пані Олена.

Зауважимо, що Андрій Парубій представляє ту ж політичну силу, що й головний лобіст сумнозвісних “турецьких контрактів” Сергій Пашинський. А офіційним приводом для гальмування закону стало звернення з боку ще одного нардепа – Івана Вінника, чиє прізвище у мас-медіа також багаторазово пов’язували з корупційними скандалами за участі Пашинського.

stopcor.org

Материалы по теме: