В НАБУ повідомили, за що затримали депутата Київради Кримчака

Детективи НАБУ спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 13 вересня затримали депутата Київської міської ради Сергія Кримчака та його ймовірного спільника. На сторінці НАБУ у Facebook повідомляється, що Кримчака та...

Детективи НАБУ спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 13 вересня затримали депутата Київської міської ради Сергія Кримчака та його ймовірного спільника.

На сторінці НАБУ у Facebook повідомляється, що Кримчака та його спільника підозрюють у привласненні землі у Києві.

За версією слідства, затриманий у 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них, загальною вартістю понад 3,5 млн грн.

Детективи припускають, що суть схеми полягала в тому, що посадовець за допомогою родича заволодів земельними ділянками у Шевченківському районі Києва, що перебувають у комунальній власності. Після цього він легалізував здобуті злочинним шляхом ділянки, внісши їх до статутного фонду заснованого ймовірним спільником товариства.

Наразі детективи НАБУ та прокурори САП здійснюють необхідні слідчі дії з метою отримання додаткових доказів, встановлення інших ймовірних учасників корупційної схеми, а також викриття інших епізодів незаконного заволодіння земельними ділянками на території Києва.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у вересні 2016 року.

Раніше інформація про затримання Сергія Кримчака з’явилась у ЗМІ.

Материалы по теме: