Українці зможуть обміняти валюту в банкоматі

З 1 січня 2019 року українці зможуть купувати та продавати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати. Про це передає ubr.ua. Зокрема, користувач отримає чек із сумою операції, курсом...

З 1 січня 2019 року українці зможуть купувати та продавати іноземну валюту через платіжні термінали і банкомати.

Про це передає ubr.ua.

Зокрема, користувач отримає чек із сумою операції, курсом конвертації та особистими даними. Останні потрібно буде вказати при конвертаціях на понад 150 тисяч гривень. При цьому будь-який бажаючий матиме право на зворотну операцію протягом 15 хвилин. Якщо вирішив, що його обслужили за невигідним курсом або просто передумав.

– Україна мала досвід прийому іноземної валюти через платіжні термінали, але без видачі банкнот. Фактично конвертація відбувалася в системі інтернет-банкінгу, але була закрита до нормативного врегулювання. Одночасне приймання готівки та її видачу технічно можна було б реалізувати на спеціальних банкоматах. У нас таких десь десяток. Однак поки що вони налаштовані на роботу з гривнею. Про закупівлю нових апаратів можна буде говорити, якщо побачимо попит на нову послугу, — зазначив прес-секретар одного з банків Олег Серга.

Фінансисти сподіваються, що незабаром Нацбанк дасть офіційний дозвіл не лише на готівковий, але і на безготівковий валютообмін.

socportal.info

Материалы по теме: