Україна не отримає партнерства від НАТО?

Програма з розширення можливостей Enhance Opportunity Program на Україну не пошириться, адже наразі НАТО не розглядає таку можливість. Голова представництва України при НАТО Вадим Пристайко так прокоментував цю ситуацію:...

Програма з розширення можливостей Enhance Opportunity Program на Україну не пошириться, адже наразі НАТО не розглядає таку можливість.

Голова представництва України при НАТО Вадим Пристайко так прокоментував цю ситуацію: “На сьогодні це дійсно той формат, який дозволяє об’єднати навколо НАТО клуб найближчих партнерів, які з різних причин не є союзниками, але готові тісно взаємодіяти, щодо технічних питань, в ході спільних операцій та навчань. Тобто, формально ця програма не є «проривом» або навіть механізмом євроатлантичної інтеграції. І хоча Україна з готовністю бере участь у всіх форматах взаємодії, ми також повинні цінувати надану нам довіру з боку Альянсу.

Черговий трирічний огляд ефективності програми завершився півроку тому. Всі п’ять учасників, а це Австралія, Фінляндія, Грузія, Йорданія і Швеція, запрошені до участі в її роботі і в подальшому. Ми беремо участь в переговорах з цього питання. Не думаю, що рішення з цього питання буде прийнята до початку саміту Україна-НАТО “.

Незадовго до цього ЗМІ повідомили, що на саміті НАТО в Брюселі Порошенко та Трамп будуть сидіти поряд через букви «U», які є заголовними в назвах країн, які вони очолюють .

Іншим цікавим фактом стало те, що у Москві сенатор США попередив Кремль що до найсуворіших мір та попросив припинити агресивні дії на території України.

Материалы по теме: