“УкрАвто” повністю перейде під контроль єдиного власника

У власників акцій викуплять їх частку на порядок дорожче від ринкової ціни. Більша частина акцій корпорації “УкрАвто” належить Таріелу Васадзе і найближчим часом він планує викупити акції, що залишилися....

У власників акцій викуплять їх частку на порядок дорожче від ринкової ціни.

Більша частина акцій корпорації “УкрАвто” належить Таріелу Васадзе і найближчим часом він планує викупити акції, що залишилися. Більше того, існуюча ціна на них становить 90 гривень за кожну, а викуп здійснюється за ціною 108,44 грн, повідомляє AutoNews.

Поки у власності Таріела Васадзе знаходиться 95,78% акцій компанії. Завдяки минулорічним змінам у законодавчій базі він зможе стати повноцінним власником корпорації “УкрАвто”. Для цього йому доведеться викласти чималу суму. Адже номінальна ціна акцій складає 15 грн, а ринкова досягає 90 грн. Викуповувати акції можна тільки, запропонувавши ціну, вище ринкової.

Всього існує близько 6,330 млн. акцій, а зараз у власності керівника і власника знаходиться 6,063 млн. Викуп 267 тисяч штук потребує витратити близько тридцяти мільйонів гривень.

На сьогоднішній день капітал “УкрАвто” становить близько 95 млн гривень. А в 2017 році прибуток корпорації склав понад 254 млн гривень. Компанія була заснована в 1992 році і до її складу входить Запорізький автозавод, і мережа АЗС, а також вона є офіційним дилером в Україні компаній Chevrolet, Kia, Mercedes, Maserati та інші.

ТСН

Материалы по теме: