«У вас 24 години» – лідерам на посаду президента дали добу на ініціювання ухвалення закону про імпічмент

Юрій Дерев’янко народний депутат та лідер партії “ВОЛЯ”, закликав чинного главу держави і найбільш рейтингового кандидата Володимира Зеленського протягом доби звернутись до парламенту про невідкладне ухвалення закону про імпічмент...

Юрій Дерев’янко народний депутат та лідер партії “ВОЛЯ”, закликав чинного главу держави і найбільш рейтингового кандидата Володимира Зеленського протягом доби звернутись до парламенту про невідкладне ухвалення закону про імпічмент Президента.

“Я звертаюсь до тимчасового чинного президента Петра Порошенка, а також до найбільш рейтингового кандидата в Президенти Володимира Зеленського. Пане Петре Олексійовичу, ви 5 років говорите про те, що ви не узурповуєте владу і не тримаєтесь за неї. Також пане Володимире Олександровичу, ви говорите про те, що першим кроком у вашій програмі є закон про імпічмент. Тому чекаємо від вас публічного звернення до парламенту про невідкладне ухвалення закону про імпічмент №7248”, – говорить нардеп.

Юрій Дерев’янкозаявив, що мільйони українців бажають, щоб наступний Президент був підконтрольний і підзвітний українському народу.

“У вас 24 години”, – підсумував Дерев’янко.

Материалы по теме: