У столиці підвищили рівень терористичної загрози через фінал Ліги чемпіонів

У столиці ухвалили рішення про підвищення рівня терористичної небезпеки. Це пов’язано з майбутнім фіналом Ліги чемпіонів. Планується, що підвищені заходи безпеки будуть прийматися з 21 травня і до кінця...

У столиці ухвалили рішення про підвищення рівня терористичної небезпеки. Це пов’язано з майбутнім фіналом Ліги чемпіонів.

Планується, що підвищені заходи безпеки будуть прийматися з 21 травня і до кінця всіх заходів по організації і проведенню футбольного матчу. Про це повідомив Сергій Князєв, керівник національної поліції.

«З сьогоднішнього дня і до кінця заходів ми маємо підвищений рівень терористичної загрози. Вибухотехніки всіх регіонів повинні оперативно і своєчасно передавати інформацію про виявлення безгоспних речей», – говорить керівник поліції.

Сергій Яровий, перший заступник міністра внутрішніх справ додає, що до того, як буде завершено фінал Ліги чемпіонів, всі підрозділи МВС будуть приведені в надзвичайний режим роботи.

«Будуть задіяні 26 повітряних пунктів пропуску, автомобільних 51, 53 залізничних. На цих пунктах пропуску працюватимуть до тисячі прикордонників і залучені до 100 службових собак. Організовано прибуття близько 11 тисяч уболівальників через аеропорт Бориспіль. Очікується прибуття близько 15 тисяч осіб автомобільним транспортом», – зазначив Яровий.

svidok.online

Материалы по теме: