У справі щодо Одеси потрібно будувати ялинку злочинного наміру – Вовк

Трагедія в Одесі чотирирічної давнини не розслідується так само, як і розстріл людей на столичному Майдані Незалежності. Таку думку висловив експерт із питань державної безпеки Василь Вовк в ефірі телеканалу...

Трагедія в Одесі чотирирічної давнини не розслідується так само, як і розстріл людей на столичному Майдані Незалежності. Таку думку висловив експерт із питань державної безпеки Василь Вовк в ефірі телеканалу ZIK.

«У мене аналогії виникають з майданом київським… Як київський майдан не розслідується, і мало уже перспектив того, що вбивство на київському майдані, вбивство героїв Революції Гідності буде розкрито, враховуючи те, що чотири роки також пройшло, дещо дробиться на різні кримінальні провадження, замість того, щоб будувати одну ялинку злочинного наміру і його виконання злочинною владою», – сказав Вовк.

Він наголосив, що у цій справі  має бути поставлена крапка у вигляді рішення суду.

«Щодо Одеси 48 людей загинуло… Хто це? Люди. За вбивство їх чи навмисне, чи ненавмисне, чи там перевищення засобів необхідної оборони, повинне бути розслідування і повинен бути висновок і поставлена крапка судом», – додав він.

Материалы по теме: