У Ряшеві Саакашвілі замість прес-конференції прогулявся з Тимошенко

Екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі у польському Ряшеві зустрівся з лідером “Батьківщини” Юлією Тимошенко замість анонсованої його політичною силою прес-конференції. Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Польщі. Тимошенко...
Екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі у польському Ряшеві зустрівся з лідером “Батьківщини” Юлією Тимошенко замість анонсованої його політичною силою прес-конференції.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Польщі.

Тимошенко і Саакашвілі пройшлися містом.

Колона з журналістами з Польщі виїхала на польсько-український кордон в ніч на неділю, 10 вересня. Було анонсовано прес-конференцію Саакашвілі на 11.00, однак з невідомих причин вона не відбулася.

Наразі колона автомобілів й автобус, в якому перебувають Саакашвілі і Тимошенко,  вирушили з Ряшева у бік кордону з Україною. За попередньою інформацією, колона прямує до Перемишля.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю, 10 вересня, через пункт пропуску “Краковець” до України планує повернутися екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, робота представників засобів масової інформації в ПП “Краковець” на українсько-польському кордоні буде обмежена.

Материалы по теме: